Par Mums

Par Mums

MAGNEET var būt tava jaunā mārketinga aģentūra ar spēcīgu profesionāļu komandu, kas nozarē darbojas vairāk kā desmit gadus. Mēs ar saviem klientiem saprotamies tik labi, jo nestrādājam pēc attiecību koncepta “klients-aģentūra”. Mēs visi esam viena komanda, ar vienu mērķi. Mēs varam atmuitot neatmuitojamu konteineru Rīgas ostā un izglābt Rīgas maratona svētkus. Mēs varam stundas laikā noorganizēt fotosesiju ar telefonu, kuru ar sirsniņu atzīmēs tūkstošiem sociālo tīklu lietotāju. Mēs varam dienas laikā sarunāt Prāta Vētru kāpt uz Latvijas lielākās skatuves mūsu klienta zīmola apavos. Protams, mēs varam arī strādāt ne tik ekstremālos apstākļos un nodrukāt estētiskus bukletus vai žurnālus uzņēmuma vajadzībām. MAGNEET būs tava labā, kā arī kreisā roka. Rokas darba nebijās.

adidas Runners

adidas Runners

Pēdējos gados skriešana no vaļasprieka ir pārtapusi par vienu no pasaules lielākajām sporta industrijām. Jebkurš skrējējs teiks, ka tas ir dzīvesstils, nevis hobijs. Skriešana nelīdzinās nevienam citam sporta veidam, jo tā satuvina visdažādākos cilvēkus kopīga mērķa vārdā - sevis pilnveidošanai, traucoties cauri pilsētas ielām, stadioniem, lauku ceļiem vai pat meža takām. Arī mēs esam pielikuši savu pirkstu, lai Latvijā braši ieskrietu pasaules lielākā skrējēju komūna - adidas Runners. Sākot no centrālās “bāzes” izveides, kodola komandas atlases un komunikācijas visos lielākajos valsts medijos, līdz pat Facebook grupas administrēšanai un ikdienišķo sīkumu izpildei. Vai tu arī skrien? Varbūt vērts sākt?

Danone Fantasia jogurta pārdošanas veicināšanas kampaņa

Danone Fantasia jogurta pārdošanas veicināšanas kampaņa

Kā pārdot produktu, kuram nav problēmu ar pārdošanu? Ar pavisam vienkāršu loterijas mehānismu! Esam pieredzējuši loteriju organizēšanā un zinām, ka noorganizēt loteriju prasa laiku, resursus, nervus un Ibuprofen. Ļauj mums to darīt, jo kampaņas rezultāti liecina paši par sevi - veiksmīgākā šī zīmola un produkta pārdošanas aktivitāte visā Baltijā, 2017. gadā.

Swedbank mobilā aplikācija

Swedbank mobilā aplikācija

“Pastāvēs, kas pārvētīsies…” un mēs nevaram nepiekrist. Banku darbība ir krasi mainījusies, kopš mūsu dzīvēs parādījās viedtālruņi un visas to sniegtās iespējas. Lai būtu soli priekšā konkurentiem, Swedbank piedāvāja inovatīvu, modernu un pat jautru risinājumu savā mobilajā aplikācijā - ātra un ērta konta atlikuma aplūkošana. Mēs šo lielisko risinājumu papildinājām ar kampaņu, kas vairoja aplikācijas popularitāti mērķauditorijas vidū.

Latvijas Pasta brandbook

Latvijas Pasta brandbook

Ar vadlīnijām esam uz “tu”, jo esam izstrādājuši Latvijas vadošā kurjeru un pasta pakalpojumu uzņēmuma “Latvijas Pasts” brandbook. Velns slēpjas sīkumos un darbs izstrādāts pēc augstākās precizitātes, iedziļinoties katrā detaļā. Rezultāts? Estētisks, moderns un laikmetīgs dizains, kas pavadīs uzņēmuma vizuālo identitāti vēl gadiem ilgi.

Samsung 3D ledusskapju POS materiāli

Samsung 3D ledusskapju POS materiāli

Kamēr visi “domā ārpus kastes”, šad tad ir vērts padomāt iekšpus kastei - burtiski. Samsung ledusskapji ir premium kvalitātes sadzīves tehnika. Premium kvalitātei nepieciešami premium risinājumi - kā pircējam pārdot šo ledusskapi? Kā likt viņam saprast, ka tas ir īstais un vienīgais? Demonstrējot to darbībā. Tas ir instinktīvs reflekss veikalā atvērt ledusskapi un pārbaudīt tā iekšpusi, tāpēc veikalā tas tika maksimāli pietuvināts realitātei, imitējot katra aplūkotāja personīgā ledusskapja saturu. Rezultāts - viens no atzītākajiem un veiksmīgākajiem Samsung in-store risinājumiem, kas piesaistījis patērētāju uzmanību un atzinību.

A. Čaka iela 83/85-17, Rīga, LV-1011

Phone: +371 28483640